Test Regata: Results Sorted by Time - Download

Clube de Regatas Bandeirante - 19/02/2020

Pos Num Name Club Category Vet Type Div Gender Pen Handicap Final Raw Time Total
1 12 Alice Maria Esteves Fonseca Guimarães CN Brasilia MASTER A 1X 1 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
2 11 MASTER A 1X 1 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
3 13 Fernanda Palo Prado Cepeusp MASTER A 1X 1 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
4 14 Lília de Oliveira CN Brasilia MASTER B 1X 1 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
5 15 Ana Schram CR Piraquê MASTER B 1X 1 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
6 16 MASTER B 1X 1 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
7 21 Danilo Gilberto Volkmann Gonçalves CR Curitiba JR 1X 2 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
8 22 Pedro Henrique Magalhães Scabim Corinthians JR 1X 2 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
9 23 Diogo Alex Volkmann Gonçalves CR Curitiba JR 1X 2 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
10 24 Henrique Calabria Federsoni Corinthians JR 1X 2 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
11 25 Andrei Jess dos Santos Alves CR Curitiba JR 1X 2 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
12 26 João Pedro Rafael Nascimento Lima Corinthians JR 1X 2 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
13 31 Ricardo Vaño Ivorra CR Curitiba MASTER E 1X 3 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
14 32 Marcelo Loturco Corinthians MASTER E 1X 3 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
15 33 Antonio Carlos Pedroso de Lima Cepeusp MASTER E 1X 3 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
16 34 Luiz Carlos de Oliveira Corinthians MASTER E 1X 3 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
17 35 Marcio Dualib Cepeusp MASTER E 1X 3 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
18 36 Fabio Amaral de França Pereira Corinthians MASTER E 1X 3 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
19 41 MASTER C 1X 4 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
20 42 Luciana Hagström Bex CN Brasilia MASTER C 1X 4 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
21 43 Edna Almeida Pinto Costa CR Piraquê MASTER C 1X 4 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
22 44 Verônica Moreira Amado CN Brasilia MASTER C 1X 4 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
23 45 MASTER C 1X 4 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
24 46 MASTER C 1X 4 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
25 51 MASTER C 1X 5 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
26 52 Jeferson Camargo CR Curitiba MASTER C 1X 5 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
27 53 Carlos Edson Rohrbek Urvec MASTER C 1X 5 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
28 54 Eudes Gondim Jr Corinthians MASTER C 1X 5 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
29 55 Stefan Genthner CR Curitiba MASTER C 1X 5 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
30 56 MASTER C 1X 5 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
31 61 MASTER D 1X 6 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
32 62 Marcelo Lerner Cepeusp MASTER D 1X 6 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
33 63 Carlos Manuel Nunes Campos CR Curitiba MASTER D 1X 6 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
34 64 Roberto Marques Ribeiro CN Brasilia MASTER D 1X 6 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
35 65 MASTER D 1X 6 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
36 66 MASTER D 1X 6 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
37 71 Harley Sebastião da Silva Cepeusp MASTER B 1X 7 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
38 72 Fabricio Fontoura dos Santos CR Curitiba MASTER B 1X 7 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
39 73 Paulo Dessen Siqueira Brito Cepeusp MASTER B 1X 7 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
40 74 Glaucio Luiz Correa CR Curitiba MASTER B 1X 7 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
41 75 Daniel Medeiros Gadelha CN Brasilia MASTER B 1X 7 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
42 76 MASTER B 1X 7 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
43 81 Victor Harano Alves Cepeusp MASTER 1X 8 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
44 82 Erich Almeida Hardimann CN Brasilia MASTER A 1X 8 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
45 83 Ericson Evandro dos Reis Cepeusp MASTER A 1X 8 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
46 84 Alexandre Macedo Batitucci Cepeusp MASTER A 1X 8 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
47 85 Cândido Manoel Fernandes Porto CN Brasilia MASTER A 1X 8 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
48 86 MASTER A 1X 8 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
49 91 INF 1X 9 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
50 92 Mariana Pereira Simão dos Santos CR Curitiba JR 1X 9 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
51 93 Julia Moreno dos Santos Corinthians JR 1X 9 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
52 94 Emily Julie Antunes de Souza CR Curitiba JR 1X 9 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
53 95 Maria van Blarcum de Graaff Misasi Corinthians INF 1X 9 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
54 96 INF 1X 9 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
55 101 MASTER F 1X 10 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
56 102 José Cassio Froes de Moraes CN Brasilia MASTER F 1X 10 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
57 103 José Carlos Simon Farah Cepeusp MASTER F 1X 10 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
58 104 Herbert P. Berckenhagen Avulso MASTER F 1X 10 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
59 105 MASTER F 1X 10 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
60 106 MASTER F 1X 10 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
61 111 MASTER D 1X 11 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
62 112 Patricia Chakur Brum Cepeusp MASTER D 1X 11 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
63 113 Ilka Ribeiro Galante CR Piraquê MASTER D 1X 11 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
64 114 Miriam Segre Rosenfeld Cepeusp MASTER E 1X 11 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
65 115 Anna Sarah Shafferman Levin Cepeusp MASTER F 1X 11 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
66 116 MASTER F 1X 11 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
67 121 MASTER C 2- 12 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
68 122 Luciana Hagström Bex,Lília de Oliveira CN Brasilia MASTER C 2- 12 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
69 123 MASTER C 2- 12 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
70 124 Simone Santos Rozsanyi Nunes,Maria Cristina Teixeira Bonato CN Brasilia MASTER E 2- 12 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
71 125 MASTER E 2- 12 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
72 126 MASTER E 2- 12 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
73 131 Kimon Pedro Papatzanakis Corinthians MASTER G 1X 13 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
74 132 Ronaldo Antonio A. Argollo Corinthians MASTER G 1X 13 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
75 133 Roberto Markarian Keusayan Corinthians MASTER G 1X 13 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
76 134 Rui José da Silva Nabais Guanabara MASTER H 1X 13 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
77 135 Alvino Stocco CR Curitiba MASTER H 1X 13 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
78 136 Virgilio Victor Loureiro da Ponte Cepeusp MASTER H 1X 13 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
79 141 Ricardo Vaño Ivorra - CR Curitiba,José Ronaldo Garotti CR Curitiba MASTER D 2- 14 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
80 142 Carlos Manuel Nunes Campos,Renato Augusto Martinenghi CR Curitiba MASTER C 2- 14 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
81 143 Glaucio Luiz Corrêa,Stefan Genthner CR Curitiba MASTER B 2- 14 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
82 144 Rafael Ribeiro Silveira,David Neves CN Brasilia MASTER B 2- 14 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
83 145 Carlos Edson Rohrbek,Lisandro Elvio Libera Urvec MASTER C 2- 14 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
84 146 Diogo Alex Volkmann Gonçalves,Andrei Jess dos Santos Alves CR Curitiba JR 2- 14 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0