Winter Head 2 Head 2018: Results Sorted by Time - Download

City of Cambridge - 27/01/2018

Provisional Results

Filter by Leg: 1 | 2 | All
Pos Num Name Club Category Vet Type Div Gender Pen Handicap Leg 2 End Raw Time Total
1 400 LMBC M1 LMBC Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 4 Male 0 0 0:07:21.1 0:07:21.1 0:07:21.1
2 100 Downing M1 Downing Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 1 Male 0 0 0:07:24.5 0:07:24.5 0:07:24.5
3 401 M1 Magdalene Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 4 Male 0 0 0:07:25.8 0:07:25.8 0:07:25.8
4 201 Pembroke M1 Pembroke College Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 2 Male 0 0 0:07:30.5 0:07:30.5 0:07:30.5
5 300 Caius M1 Caius Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 3 Male 0 0 0:07:31.7 0:07:31.7 0:07:31.7
6 202 M1 Clare Boat club Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 2 Male 0 0 0:07:47.3 0:07:47.3 0:07:47.3
7 205 Steady Eddy St Edmund's College Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 2 Male 0 0 0:07:49.2 0:07:49.2 0:07:49.2
8 101 Christ's M1 Christ's College Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 1 Male 0 0 0:07:49.7 0:07:49.7 0:07:49.7
9 200 M1 SCCBC Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 2 Male 0 0 0:08:00.5 0:08:00.5 0:08:00.5
10 301 Queens' M1 Queens' College Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 3 Male 0 0 0:08:03.1 0:08:03.1 0:08:03.1
11 203 M1 First and Third Trinity Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 2 Male 0 0 0:08:03.5 0:08:03.5 0:08:03.5
12 302 M1 Churchill Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 3 Male 0 0 0:08:06.2 0:08:06.2 0:08:06.2
13 103 Tradesmen Chesterton RC CRA 8+ IM3 Men 8+ 1 Male 0 0 0:08:06.7 0:08:06.7 0:08:06.7
14 409 Presidents 8 City of Cambridge Rowing Club CRA 8+ Master E/F Men F 8+ 4 Male 0 55 0:09:02.7 0:09:02.7 0:08:07.7
15 132 Adrian Tollett City of Cambridge Rowing Club BR 1x Master Men G 1x 1 Male 0 83 0:09:33.3 0:09:33.3 0:08:10.3
16 410 Meadows and his minions Cantabrigian CRA 4x- Master D Men D 4x- 4 Male 0 30 0:08:40.7 0:08:40.7 0:08:10.7
17 402 M2 Pembroke College Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 4 Male 0 0 0:08:15.1 0:08:15.1 0:08:15.1
18 107 8@8 City of Cambridge Rowing Club CRA 8+ Master C Men C 8+ 1 Male 0 13 0:08:30.1 0:08:30.1 0:08:17.1
19 403 Jesus M2 Jesus College Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 4 Male 0 0 0:08:20.0 0:08:20.0 0:08:20.0
20 206 M1 Corpus Christi Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 2 Male 0 0 0:08:21.4 0:08:21.4 0:08:21.4
21 207 Hosking Broxbourne RC CRA 8+ Master E/F Men E 8+ 2 Male 0 40 0:09:04.5 0:09:04.5 0:08:24.5
22 404 Christ's M2 Christ's College Boat Club Student 8+ Lents 3rd Div Men 8+ 4 Male 0 0 0:08:25.3 0:08:25.3 0:08:25.3
23 304 Queens' M2 Queens' College Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 3 Male 0 0 0:08:28.3 0:08:28.3 0:08:28.3
24 412 Newnham W1 Newnham College Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:08:28.4 0:08:28.4 0:08:28.4
25 327 Quadproquo Champion of the Thames CRA 4x- Master E Mixed E 4x- 3 Mixed 0 46 0:09:20.1 0:09:20.1 0:08:34.1
26 307 Caius MCR Caius Boat Club Student 8+ Lents 3rd Div Men 8+ 3 Male 0 0 0:08:34.7 0:08:34.7 0:08:34.7
27 204 M2 First and Third Trinity Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 2 Male 0 0 0:08:37.6 0:08:37.6 0:08:37.6
28 408 M2 Trinity Hall Boat Club Student 8+ Lents 3rd Div Men 8+ 4 Male 0 0 0:08:38.1 0:08:38.1 0:08:38.1
29 104 Caius M2 Caius Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 1 Male 0 0 0:08:44.0 0:08:44.0 0:08:44.0
30 111 Carr Bedford Modern School Boat Club BR 8+ J15 Men 8+ 1 Male 0 0 0:08:48.1 0:08:48.1 0:08:48.1
31 309 M2A Clare Boat club Student 8+ Novice Men 8+ 3 Male 0 0 0:08:48.2 0:08:48.2 0:08:48.2
32 308 BDS 8+ 1 Bedford School BR 8+ Novice Men 8+ 3 Male 0 0 0:08:49.0 0:08:49.0 0:08:49.0
33 406 M3 First and Third Trinity Student 8+ Lents 3rd Div Men 8+ 4 Male 0 0 0:08:53.4 0:08:53.4 0:08:53.4
34 227 BLD - Davies Broadland Boat Club BR 2x Master C Men C 2x 2 Male 0 16 0:09:10.1 0:09:10.1 0:08:54.1
35 314 Pembroke W1 Pembroke College Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 3 Female 0 0 0:08:55.6 0:08:55.6 0:08:55.6
36 105 Downing M2 Downing Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 1 Male 0 0 0:08:58.2 0:08:58.2 0:08:58.2
37 116 Clare W1 Clare Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 1 Female 0 0 0:08:58.4 0:08:58.4 0:08:58.4
38 305 LMBC M2 LMBC Student 8+ Lents 2nd Div Men 8+ 3 Male 0 0 0:09:02.0 0:09:02.0 0:09:02.0
39 414 W1 Trinity Hall Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:09:02.3 0:09:02.3 0:09:02.3
40 230 Team Rehab Cantabrigian CRA 2x Master E Mixed E 2x 2 Mixed 0 48 0:09:50.5 0:09:50.5 0:09:02.5
41 110 Maynes Broxbourne RC BR 4x- IM3 Men 4x- 1 Male 0 0 0:09:02.7 0:09:02.7 0:09:02.7
42 323 BDS 4+ 1 Bedford School BR 4+ Novice Men 4+ 3 Male 0 0 0:09:03.2 0:09:03.2 0:09:03.2
43 413 W1 First and Third Trinity Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:09:08.8 0:09:08.8 0:09:08.8
44 128 Double Trouble Champion of the Thames CRA 2x Master E Mixed E 2x 1 Mixed 0 48 0:09:58.2 0:09:58.2 0:09:10.2
45 113 M1 Champion of the Thames CRA 4+ IM3 Men 4+ 1 Male 0 0 0:09:11.6 0:09:11.6 0:09:11.6
46 115 Downing W1 Downing Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 1 Female 0 0 0:09:12.7 0:09:12.7 0:09:12.7
47 108 Dreadnoughts Champion of the Thames CRA 8+ Master E/F Men E 8+ 1 Male 0 40 0:09:53.8 0:09:53.8 0:09:13.8
48 122 W1/W2 Champion of the Thames CRA 8+ Master D Women D 8+ 1 Female 0 30 0:09:45.2 0:09:45.2 0:09:15.2
49 313 Awesome Four City of Cambridge Rowing Club CRA 4x- J16 Men 4x- 3 Male 0 0 0:09:17.1 0:09:17.1 0:09:17.1
50 329 Quadrangle Champion of the Thames CRA 4x- Master D Women D 4x- 3 Female 0 32 0:09:49.2 0:09:49.2 0:09:17.2
51 121 Rowe Bedford Modern School Boat Club BR 4x- J16/17 Women 4x- 1 Female 0 0 0:09:17.5 0:09:17.5 0:09:17.5
52 117 W1 Darwin College Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Women 8+ 1 Female 0 0 0:09:17.6 0:09:17.6 0:09:17.6
53 315 Queens' W1 Queens' College Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 3 Female 0 0 0:09:19.2 0:09:19.2 0:09:19.2
54 310 M2B Clare Boat club Student 8+ Novice Men 8+ 3 Male 0 0 0:09:19.8 0:09:19.8 0:09:19.8
55 316 Caius W1 Caius Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 3 Female 0 0 0:09:20.2 0:09:20.2 0:09:20.2
56 337 Piers Copham Granta BR 1x Master Men E 1x 3 Male 0 47 0:10:09.0 0:10:09.0 0:09:22.0
57 306 Queens' M3 Queens' College Boat Club Student 8+ Lents 3rd Div Men 8+ 3 Male 0 0 0:09:22.4 0:09:22.4 0:09:22.4
58 416 Jesus W2 Jesus College Student 8+ Lents 2nd Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:09:23.6 0:09:23.6 0:09:23.6
59 303 M2 Champion of the Thames CRA 8+ IM3 Men 8+ 3 Male 0 0 0:09:23.8 0:09:23.8 0:09:23.8
60 114 Cranch City of Cambridge Rowing Club CRA 8+ IM3 Women 8+ 1 Female 0 0 0:09:26.3 0:09:26.3 0:09:26.3
61 218 Garrigue Bedford Girls School BR 8+ J18 Women 8+ 2 Female 0 0 0:09:28.4 0:09:28.4 0:09:28.4
62 324 8@8 City of Cambridge Rowing Club CRA 4- Master B Men B 4- 3 Male 0 5 0:09:33.8 0:09:33.8 0:09:28.8
63 125 Hadman-Back Chesterton RC CRA 8+ IM3 Women 8+ 1 Female 0 0 0:09:30.2 0:09:30.2 0:09:30.2
64 231 Ware/Walker City of Cambridge Rowing Club CRA 2- IM2 Men 2- 2 Male 0 0 0:09:31.4 0:09:31.4 0:09:31.4
65 225 W1 St Catharine's College Boat Club BR 8+ Novice Women 8+ 2 Female 0 0 0:09:32.4 0:09:32.4 0:09:32.4
66 214 Sidney W1 Sidney Sussex Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Women 8+ 2 Female 0 0 0:09:33.6 0:09:33.6 0:09:33.6
67 411 W1 Murray Edwards College Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:09:34.0 0:09:34.0 0:09:34.0
68 223 Summers Bedford Girls School BR 8+ J15 Women 8+ 2 Female 0 0 0:09:35.5 0:09:35.5 0:09:35.5
69 211 BDS 4+ 1 Bedford School BR 4+ Novice Men 4+ 2 Male 0 0 0:09:37.0 0:09:37.0 0:09:37.0
70 421 W2 Trinity Hall Boat Club Student 8+ Lents 3rd Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:09:37.4 0:09:37.4 0:09:37.4
71 335 Affleck-Mills Champion of the Thames CRA 2x Master D Women D 2x 3 Female 0 34 0:10:12.0 0:10:12.0 0:09:38.0
72 109 Activ8 Cantabrigian CRA 8+ Master E/F Men E 8+ 1 Male 0 40 0:10:19.9 0:10:19.9 0:09:39.9
73 432 Howard/O'Donoghue Deben Rowing Club BR 2x J18 Men 2x 4 Male 0 0 0:09:40.4 0:09:40.4 0:09:40.4
74 131 Phil Champion of the Thames CRA 1x Master Men E 1x 1 Male 0 47 0:10:28.6 0:10:28.6 0:09:41.6
75 405 Jesus M3 Jesus College Student 8+ Lents 3rd Div Men 8+ 4 Male 0 0 0:09:42.3 0:09:42.3 0:09:42.3
76 209 BDS 8+ 1 Bedford School BR 8+ Novice Men 8+ 2 Male 0 0 0:09:43.1 0:09:43.1 0:09:43.1
77 120 Lucy Cavendish Lucy Cavendish College Boat Club BR 8+ IM3 Women 8+ 1 Female 0 0 0:09:44.0 0:09:44.0 0:09:44.0
78 325 Bolton Broxbourne RC BR 2x IM3 Men 2x 3 Male 0 0 0:09:44.9 0:09:44.9 0:09:44.9
79 213 Christ's W1 Christ's College Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Women 8+ 2 Female 0 0 0:09:46.7 0:09:46.7 0:09:46.7
80 212 Davies Broadland Boat Club BR 4+ Master C Men C 4+ 2 Male 0 16 0:10:05.3 0:10:05.3 0:09:49.3
81 334 O'Rourke Chesterton RC CRA 2x Master Mixed B 2x 3 Mixed 0 5 0:09:55.9 0:09:55.9 0:09:50.9
82 216 Taylor Broxbourne RC BR 4x- Master E Women E 4x- 2 Female 0 46 0:10:37.4 0:10:37.4 0:09:51.4
83 417 Newnham W2 Newnham College Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:09:53.3 0:09:53.3 0:09:53.3
84 226 Burgess/Pilgrim Chesterton RC CRA 2x IM3 Men 2x 2 Male 0 0 0:09:54.2 0:09:54.2 0:09:54.2
85 112 Out-Poached Cantabrigian CRA 8+ Master C Mixed C 8+ 1 Mixed 0 17 0:10:12.1 0:10:12.1 0:09:55.1
86 419 Clare W2 Clare Boat Club Student 8+ Lents 3rd Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:09:59.1 0:09:59.1 0:09:59.1
87 126 Splashy!!! Selwyn Student 4+ Lents 2nd Div Mixed 4+ 1 Mixed 0 0 0:09:59.3 0:09:59.3 0:09:59.3
88 119 Downing W2 Downing Student 8+ Lents 3rd Div Women 8+ 1 Female 0 0 0:10:00.2 0:10:00.2 0:10:00.2
89 215 Wolfson W1 Wolfson College Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Women 8+ 2 Female 0 0 0:10:05.0 0:10:05.0 0:10:05.0
90 106 Motley Crew/After Eights Cantabrigian CRA 8+ Master C Men C 8+ 1 Male 0 13 0:10:18.2 0:10:18.2 0:10:05.2
91 210 Kroon Bedford Modern School Boat Club BR 8+ J15 Men 8+ 2 Male 0 0 0:10:05.5 0:10:05.5 0:10:05.5
92 123 Chouffot Bedford Modern School Boat Club BR 4x+ J15 Women 4x+ 1 Female 0 0 0:10:07.8 0:10:07.8 0:10:07.8
93 129 Denise and Nomes Champion of the Thames CRA 2x Master D Women D 2x 1 Female 0 34 0:10:41.9 0:10:41.9 0:10:07.9
94 135 Mills Champion of the Thames CRA 1x Master Women E 1x 1 Female 0 52 0:11:00.3 0:11:00.3 0:10:08.3
95 426 Richards Chesterton RC CRA 2x Master Mixed D 2x 4 Mixed 0 34 0:10:43.3 0:10:43.3 0:10:09.3
96 234 Hughes Nottingham & Union R.C. BR 1x Master Men D 1x 2 Male 0 33 0:10:45.9 0:10:45.9 0:10:12.9
97 319 W2 LMBC Student 8+ Lents 2nd Div Women 8+ 3 Female 0 0 0:10:14.2 0:10:14.2 0:10:14.2
98 219 Gell Bedford Modern School Boat Club BR 4x- J16/17 Women 4x- 2 Female 0 0 0:10:15.1 0:10:15.1 0:10:15.1
99 430 Pilgrim Chesterton RC CRA 1x Master Men C 1x 4 Male 0 17 0:10:32.6 0:10:32.6 0:10:15.6
100 415 Christ's W2 Christ's College Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:10:17.2 0:10:17.2 0:10:17.2
101 420 Jesus W3 Jesus College Student 8+ Lents 3rd Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:10:26.5 0:10:26.5 0:10:26.5
102 431 Jacob Swain City of Cambridge Rowing Club CRA 1x Novice Men 1x 4 Male 0 0 0:10:26.7 0:10:26.7 0:10:26.7
103 336 Timms Champion of the Thames CRA 1x Master Men D 1x 3 Male 0 33 0:11:05.8 0:11:05.8 0:10:32.8
104 318 Caius W2 Caius Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Women 8+ 3 Female 0 0 0:10:34.1 0:10:34.1 0:10:34.1
105 422 W2 First and Third Trinity Student 8+ Lents 3rd Div Women 8+ 4 Female 0 0 0:10:40.4 0:10:40.4 0:10:40.4
106 220 J16 City of Cambridge Rowing Club CRA 4x- J16 Women 4x- 2 Female 0 0 0:10:40.8 0:10:40.8 0:10:40.8
107 217 W3 Champion of the Thames CRA 8+ Novice Women 8+ 2 Female 0 0 0:10:41.4 0:10:41.4 0:10:41.4
108 228 Howard/O'Donoghue Deben Rowing Club BR 2x Novice Men 2x 2 Male 0 0 0:10:44.2 0:10:44.2 0:10:44.2
109 208 M3 Clare Boat club Student 8+ Novice Men 8+ 2 Male 0 0 0:10:45.2 0:10:45.2 0:10:45.2
110 407 M4 First and Third Trinity Student 8+ Lents 3rd Div Men 8+ 4 Male 0 0 0:10:54.2 0:10:54.2 0:10:54.2
111 317 PCBC W2 Pembroke College Boat Club Student 8+ Lents 2nd Div Women 8+ 3 Female 0 0 0:10:54.4 0:10:54.4 0:10:54.4
112 338 Burgess Chesterton RC CRA 1x Novice Men 1x 3 Male 0 0 0:11:03.9 0:11:03.9 0:11:03.9
113 339 Lee Chesterton RC CRA 1x Novice Men 1x 3 Male 0 0 0:11:05.4 0:11:05.4 0:11:05.4
114 124 Progression (F&J) Cantabrigian CRA 8+ Novice Women 8+ 1 Female 0 0 0:11:09.6 0:11:09.6 0:11:09.6
115 321 W3 Trinity Hall Boat Club Student 8+ Novice Women 8+ 3 Female 0 0 0:11:11.7 0:11:11.7 0:11:11.7
116 427 Casson LMBC Student 1x Lents 1st Div Women 1x 4 Female 0 0 0:11:12.7 0:11:12.7 0:11:12.7
117 236 Galloway LMBC Student 1x Lents 1st Div Women 1x 2 Female 0 0 0:11:18.2 0:11:18.2 0:11:18.2
118 118 W2 Darwin College Boat Club Student 8+ Lents 3rd Div Women 8+ 1 Female 0 0 0:11:19.4 0:11:19.4 0:11:19.4
119 312 M3.5 City of Cambridge Rowing Club CRA 4x- Novice Men 4x- 3 Male 0 0 0:11:20.7 0:11:20.7 0:11:20.7
120 424 Everson/H-S 2 Deben Rowing Club BR 2x J17/18 Women 2x 4 Female 0 0 0:11:23.8 0:11:23.8 0:11:23.8
121 224 Malepati Bedford Girls School BR 8+ J15 Women 8+ 2 Female 0 0 0:11:28.9 0:11:28.9 0:11:28.9
122 425 Gosia/Jess City of Cambridge Rowing Club CRA 2x Novice Women 2x 4 Female 0 0 0:11:29.9 0:11:29.9 0:11:29.9
123 428 Pruin LMBC Student 1x Lents 1st Div Women 1x 4 Female 0 0 0:11:30.6 0:11:30.6 0:11:30.6
124 222 Mackay Bedford Modern School Boat Club BR 4x+ J15 Women 4x+ 2 Female 0 0 0:11:36.2 0:11:36.2 0:11:36.2
125 322 Robinson Bedford Girls School BR 8x J14 Women 8x 3 Female 0 0 0:11:37.4 0:11:37.4 0:11:37.4
126 232 Everson/H-S Deben Rowing Club BR 2x J17/18 Women 2x 2 Female 0 0 0:12:09.9 0:12:09.9 0:12:09.9
127 320 W4 Champion of the Thames CRA 8+ Novice Women 8+ 3 Female 0 0 0:12:13.5 0:12:13.5 0:12:13.5
128 233 Broens Bedford Girls School BR 2- J18 Women 2- 2 Female 0 0 0:12:23.2 0:12:23.2 0:12:23.2
129 332 Yadu Bedford Girls School BR 4x+ J14 Women 4x+ 3 Female 0 0 0:12:23.3 0:12:23.3 0:12:23.3
130 221 Keane Bedford Girls School BR 4x+ J15 Women 4x+ 2 Female 0 0 0:12:23.5 0:12:23.5 0:12:23.5
131 429 Odorici LMBC Student 1x Lents 1st Div Women 1x 4 Female 0 0 0:12:29.9 0:12:29.9 0:12:29.9
132 333 Cestaro Bedford Girls School BR 4x+ J14 Women 4x+ 3 Female 0 0 0:12:42.1 0:12:42.1 0:12:42.1
133 133 Rupert City of Cambridge Rowing Club CRA 1x J16 Men 1x 1 Male 0 0 0:12:56.2 0:12:56.2 0:12:56.2
134 134 J14 City of Cambridge Rowing Club CRA 1x J14 Men 1x 1 Male 0 0 0:12:56.4 0:12:56.4 0:12:56.4
135 330 Taylor Bedford Girls School BR 4x+ J14 Women 4x+ 3 Female 0 0 0:13:08.1 0:13:08.1 0:13:08.1
136 237 Felicity Parker Murray Edwards College Boat Club Student 1x Novice Women 1x 2 Female 0 0 0:13:43.0 0:13:43.0 0:13:43.0
137 102 THBC- M! Trinity Hall Boat Club Student 8+ Lents 1st Div Men 8+ 1 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
138 127 St Rad New Year's Resolutions St Radegund Boat Club CRA 4+ Master C Mixed C 4+ 1 Mixed 0 17 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
139 130 jack goode Cantabrigian BR 1x IM3 Men 1x 1 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
140 229 Wawricke Bedford Girls School BR 4+ J18 Women 4+ 2 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
141 235 Slim LMBC Student 1x Lents 1st Div Women 1x 2 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
142 311 Fatfour Cantabrigian CRA 4x- Novice Men 4x- 3 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
143 326 Cox Broxbourne RC BR 2x IM3 Men 2x 3 Male 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
144 328 St Rad Bangers and Mash St Radegund Boat Club CRA 4+ Master C Mixed C 4+ 3 Mixed 0 17 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
145 331 Gibb Bedford Girls School BR 4x+ J14 Women 4x+ 3 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
146 418 Girl Power City of Cambridge Rowing Club CRA 8+ Novice Women 8+ 4 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0
147 438 Everson/H-S 2 Deben Rowing Club BR 2x J17/18 Women 2x 4 Female 0 0 0:00:00.0 0:00:00.0 0:00:00.0